O nas

(dawniej eBakalland.pl)

W 2017 roku uruchomiliśmy platformę ebakalland.pl, która służyła jako hurtownia internetowa B2B firmy FoodWell (wcześniej Bakalland). Do czerwca 2024 roku platforma ta była miejscem, gdzie przedsiębiorcy mogli zaopatrywać się w nasze produkty. Teraz, po gruntownej modernizacji i szeregu innowacyjnych aktualizacji, przekształciliśmy ją w Platformę B2B FoodWell pod nowym adresem internetowym b2b.foodwell.pl

Na naszej Platformie B2B Foodwell oferujemy szeroki asortyment ponad 300 produktów, w tym takie marki jak Bakalland, Delecta, BeRAW!, Purella Superfood i Anatol. Jest to idealne miejsce zakupów dla różnorodnych grup przedsiębiorców m.in. : sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych (małych i dużych), biur, sektora HoReCa, agencji eventowych, firm vendingowych, sklepików szkolnych.

Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi sprzedaży na b2b.foodwell.pl, nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze. Zapewniamy dostępność 24 godziny na dobę, aktualną ofertę, rzeczywiste stany magazynowe, szybkie płatności internetowe oraz sezonowe promocje.

Nasze minimum logistyczne wynosi jedynie 500 zł netto, a wszystkie zamówienia złożone w dni robocze (poniedziałek-piątek) do godziny 12:00 są realizowane do 48h. Zachęcamy do korzystania z b2b.foodwell.pl – nowoczesnej platformy, która zapewnia wygodę, szybkość i niezawodność w zaopatrzeniu Twojego biznesu.